11.02 - 12.02.2012

Jaunumi

  • 29-02-2012 17:26

    Ekipāža Edgars Balodis/Ivo Pūķis ziemas sezonu noslēdz kā 2 vietas ieguvēji Baltijas Ziemas kausa R3 klasē.

    Ar veiksmīgu finišu Vorumaa Talveralli 2012, izcīnot 5.vietu klasē E10, un punktu kopsummā iegūstot 2 vietu Baltijas ziemas kausa R3 klasē, ziemas sezonu noslēgusi Senators Racing Team ekipāža Edgars Balodis / Ivo Pūķis.

Starts Vorumaa Talveralli 2012 ekipāžai Edgars Balodis / Ivo Pūķis bija īpašs, pēc pagājušajā gadā piedzīvotās avārijas tieši šajā rallijā, tādēļ ekipāžas pamata mērķis dodoties uz šo ralliju bija iekrāt maksimāli daudz pieredzi ar jauno ekipāžas auto – Renault Clio, ar kuru aizvadītas vien nepilnas 3 sacīkstes. Ekipāžas izcīnītā 5.vieta klasē E10 ir stabils sniegums, neskatoties uz vairākām tehniskām problēmām rallija laikā un ļāvis ekipāžai iegūt 10 punktus Igaunijas kausa izcīņas E10 klases ieskaitē.

Šogad ekipāža Edgars Balodis / Ivo Pūķis būs redzama vēl vairākos Igaunijas čempionāta posmos, kas ir lieliska iespēja uzkrāt pieredzi tehniski sarežģītos un prasīgos ceļa apstākļos. Tāpat ekipāžas Edgars Balodis / Ivo Pūķis plānos ir starts visos Latvijas čempionāta posmos.

Diemžēl, Senators racing team ekipāžai Guntim Lielkājim / Vilnim Miķelsonam neskatoties uz stabilo sniegumu un otro vietu klasē E9, 7 ātrumposmā bija jāizstājas ar dzinēja defektu.

Ekipāžu Edgars Balodis/ Ivo Pūķis atbalsta: Autostarts.lv, Burdas Salons, Bernina, Timber Centre, YUASA, Motul, Ape Motors, Datakom,  Nesy Forestry, Unicorn design

Foto: Dace Janova, Fotoaģentūra "4rati"