11.02 - 12.02.2012

Jaunumi

  • 17-02-2012 07:53

    Mārtiņš Svilis/Aivis Aizsillnieks - trīs ziemas ralliji un trīs uzvaras

    Ar ralliju „Sarma”, kas šogad gan sportistus, gan skatītājus iepriecināja ar vairākiem jauniem ātrumposmiem Apē un Gulbenē, ideāliem laika apstākļiem un spēcīgu dalībnieku sastāvu, ir noslēgusies Latvijas rallija ziemas sezona. Mārtiņš Svilis un Aivis Aizsilnieks „Sarmā” startēja šajā sacensībā visplašāk pārstāvētajā - A+ grupā ar Mitsubishi Lancer EVO VIII un piekto starta numuru.

Jāatzīst, ka ziema šogad M.Svilim/A.Aizsilniekam ir izdevusies, jo arī „Sarmā”, 2012.gada Latvijas rallija čempionāta otrajā posmā Sviļa ekipāža atkārtoja rallijā „Alūksne 2012” un čempionāta pirmajās sacensības „Halls Winter Rally” gūtos panākumus, jau trešo reizi šogad izcīnot pirmo vietu A+ grupā.

Diemžēl nopietnākais Mārtiņa Sviļa konkurents A+ grupā, Raimonds Kisiels ar WRC automašīnu, otrās rallija dienas sākumā no cīņas bija spiests izstāties dzinēja defekta dēļ. Kaut gan ātri bija arī Staņislavs Travņikovs un Aleksejs Lukjaņuks, Latgran ekipāža noturēja pārsvaru un uzvarēja savā ieskaites grupā.

Ekipāža ar savu rezultātu ir apmierināta, lai gan uzskata, ka, ja ne problēmas ar automašīnas regulējumiem sacensību noslēdzošajos ātrumposmos, iespējams, iegūtā vieta kopvērtējumā (Svilis/Aizilnieks „Sarmā” ierindojās 6.vietā absolūti) būtu bijusi augstāka.

Sportisti saka paldies organizatoriem par interesantajiem ātrumposmiem, it īpaši sarežģītajiem jaunajiem Apes dopiem rallija pirmajā dienā.

Tagad Latvijas rallijā līdz pat rallijam „Talsi” 12.-13.maijā ir iestājies klusums, laiks pārdomām un treniņiem. Tomēr jau šobrīd notiek intensīvs darbs pie Mārtiņa Sviļa sporta auto tehniskajiem uzlabojumiem un nav šaubu, ka vasaras rallijos „Latgran” ekipāža būs vēl ātrāka.

Mārtiņu Svili/Aivi Aizsilnieku atbalsta „Latgran”, „Balva”, „DLLA”, „Marteks auto”, „Ošukalns celtniecība”.

Info, Foto: Dace Janova, www.4rati.lv