11.02 - 12.02.2012

Jaunumi

  • 15-02-2012 09:38

    Ekipāža Egle/Dauga rallijā Sarma 2012 ātrākie PowerStage posmā.

    Latvijas rallija čempionāta 2.posms norisinājās šī gada 11. un 12.februāri pa Apes un Gulbenes pilsētu lauku teritoriju ceļiem. Spītējot aukstam laikam uz ralliju bija ieradušies neskaitāmi tūkstoši skatītāju, jo rallijam bija pieteikušās teju 100 ekipāžas, no kurām bija arī R-EVOLUTION / RECTOR RACING ekipāžas Aivis Egle/Andis Dauga un Oskars Laivenieks/Agnis Segliņš.

Šajā tehniski grūtajā rallijā ekipāžām izdevās sasniegt rallija finišu, kur prestižajā N4 grupā Aivis Egle/Andis Dauga izcīnīja 5.vietu ar papildus ieskaites 2 punktiem, ko ieguva izcīnot uzvaru PowerStage posmā, savukārt ekipāža Oskars Laivenieks/Agnis Segliņš izcīnīja 8.vietu 2WD (L10+) klasē.

Rallija „Sarma 2012” R-EVOLUTION / RECTOR RACING ekipāžai Aivis Egle/Andis Dauga pirmā diena sagādāja lielas likstas ar sporta tehniku, jo pašā agrā rītā, kad temperatūras stabiņš noslīdēja līdz -26 grādu atzīmei, sportistu MitsubishiLancer EVO X atteicās darboties eļļas sūknis aktīvajam diferenciālim.Aivis Egle: „Sestdienas rītā, kad devāmies pierakstīt rallija otrās dienas ātrumposmus, cerēju, ka tomēr spēsim salabot savu tehniku, bet diemžēl problēma netika atrisināta. Izdevās noorganizēt jauna eļļas sūkņa piegādi no Rīgas un likās, ka viss ir kārtībā. Diemžēl aukstuma iespaidā šis sūknis darbojas nestabili, kas liedza mums sasniegt konkurētspējīgu ātrumu trasē.”Arī pirmās dienas pēdējais ātrumposms ekipāžai izvērtās neveiksmīgs, kur jau pašā ātrumposma sākumā uz akmens tika pārsists priekšējais ritenis, ar kuru nācās braukt līdz ātrumposma finišam. Šajā posmā tika zaudētas 56 sekundes tā brīža līdera pozīcijai. „Rallija otrās dienas rītā kopā ar stūrmani nolēmām doties trasē ar mērķi pierādīt to, ka spējam būt ātri un spējam iebraukt pirmajā trijniekā. Rallija pēdējos divos ātrumposmos, kur mērķis bija izcīnīt papildus punktus PowerStage posmā, mums izdevās izcīnīt ātrāko laiku. Šis varētu teikt bija mūsu ekipāžas mazais triumfs,”Aivis Egle.

Godam līdz rallija finišam cīnījās arī otra R-EVOLUTION / RECTOR RACING ekipāža Oskars Laivenieks/Agnis Segliņš. Pēc rallija Oskars Laivenieks komentē: „Rallijā uzstādītais pamatuzdevums ir izpildīts - FINIŠS! Rallijs bija grūts un sarežģīts, jo ziemas ralliju citādi nemaz neuztveru. Pieredzes trūkums ar ziemas "zāģu" sporta riepām, kā arī vēlais šīs sezonas sākums un treniņu trūkums –atspoguļojās mūsu ātrumā trasē. Šobrīd nespēju ziemas apstākļos izmantot, radikāli uzlabotās, mašīnas iespējas. Rallijā arī neiztikām bez tehniskām problēmām, kas acīmredzot ir jaunās mašīnas nezināmās tehniskās likstas: shakedown ātrumposmā mainījām radiatoru, kurš bija sācis tecēt; pirmajā dienā - pusass defekts; otrajā dienā - pēdējie divi ātrumposmi nobraukti uz 3 cilindriem. Esmu gandarīts un pateicīgs, ka komanda spēja savākties un koncentrēties uz mērķi tik ļoti, ka spītējot aukstumam un citām likstām, centīgi sasniedzām rallija finišu! :) PALDIES, mehāniķiem par labo darbu un trenerim par dotiem svarīgiem norādījumiem! Esmu priecīgs, ka arī mūsu ekipāža beidzot ir nesusi saujiņu punktus jaunizveidotai R-EVOLUTION / RECTOR RACING apvienībai! :) Tagad ziemas sezona ir beigusies un jau šodien tiks uzsākti darbi, lai daudz labāk sagatavotos vasaras sezonai, un pirms tās aizvadīt treniņus pietuvinātos "kaujas" apstākļos. PALDIES, atbalstītājiem par finansiālo atbalstu, kā arī tiem "trakajiem" faniem, kas mēro ceļu pāri visai Latvijai, lai -22 grādu salā visu dienu mežā gaidītu un atbalstītu mūsu ekipāžu - FANTASTISKI! PALDIES, Jums!”

Komandu ieskaitē R-EVOLUTION / RECTOR RACING izcīnīja 3.vietu.

R-EVOLUTION / RECTOR RACING atbalstītāji 2012.gadā:

Aivi Egli /Andi Daugu atbalsta: AMG Eksports, Latakko, AMG Trade, RALLYSTORE.EU, PIRELLI, Rīgas centrālais termināls, PROSPEED u.c.

Oskaru Laivenieku/Agni Segliņu atbalsta: LAKALME, NORMA-S, SKF, SUNOR, BOWLERO, RED BULL LATVIA.

Komandu mājas lapas: www.r-evolution.lv, www.rectorracing.lv

Didzis Eiduks Association "R-evolution" R-evolution Racing Team