06.05 - 07.05.2016

Jaunumi

  • 10-05-2016 10:59

    Baldiņš izcīna dubultuzvaru Ātruma festivālā

    Autosportists Ronalds Baldiņš aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā notikušajā Ātruma festivālā – rallijā “Kurzeme 2016” izcīnīja dubultuzvaru. Piektdienas vakarā sportists triumfēja Latvijas rallijsprinta čempionāta 3.posmā, savukārt sestdien bija ātrākais Liepājas centrā notikušajās “Lada RX Kurzeme 2016” sacensībās.

Rallijsprintā Baldiņš izcīnīja pārliecinošu uzvaru, tuvāko sekotāju Zigurdu Kalniņu/Renāru Salaku piecos ātrumposmos apsteidzot par vairāk nekā minūti, savukārt “Lada RX Kurzeme” autosprinta sacensībās rezultāti bija jau daudz blīvāki. Kvalifikācijas sacensībās Baldiņš nopelnīja vienādu punktu skaitu ar igauņu braucēju Ardo Kūsu (Ardo Kuus), savukārt pusfinālā tika par vienu sekundes simtdaļu apsteidza citu igauni – Sigmaru Tammemagi (Sigmar Tammemagi). 

Finālā gan uz goda pjedestāla diviem augstākajiem pakāpieniem kāpa latviešu sportisti – 2.vietu, no līdera atpaliekot tikai 1,3 sekundes, izcīnīja Baltijas čempions autokrosā VAZ klasē Arnis Odiņš, bet 3.vietā ierindojās Tammemagi. 

“Lada RX Kurzeme” sacensībās piedalījās arī trīskārtējais Latvijas rallijkrosa čempions un Eiropas čempionāta bronzas medaļnieks autokrosā Ivo Traubergs, kurš izcīnīja 5.vietu. Tikmēr 4.vietā palika Kristaps Kapačs, bet ātrāko sešinieku noslēdza Valters Liepiņš. 

Cīņa par “Lada RX Kurzeme” kausu bija ļoti spraiga, un rezultāti visos braucienos bija blīvi,” stāsta sacensību rīkotājs Jānis Bergs. “Trase koncertzāles “Lielais dzintars” pakājē un mazajās ostmalas ieliņās bija sarežģīta un ļoti interesanta, un dalībnieki bija priecīgi pirmo reizi sacensības aizvadīt pilsētas ielās, turklāt tik skaistā vidē. Paldies arī daudzajiem skatītājiem, kuri mūs ļoti silti uzņēma un juta līdzi sportistiem. Ar nepacietību gaidām nākamā gada Ātruma festivālu, un ceram atkal atgriezties Liepājā.” 

Ātruma festivālu - ralliju “Kurzeme 2016” atbalsta “LDz Cargo”, Liepājas pilsēta, Liepājas osta, “Vega 1”, “Lauma Fabrics”, “If Apdrošināšana”, “Canon IB Serviss”, “LDC Datortehnika”, “Ramirent”, “Cēsu Alus”, “UPB Energy”, transportu nodrošina “Sixt”, oficiālais auto – “Nissan” no “Skandi Motors”.