06.05 - 07.05.2016

Jaunumi

  • 07-05-2016 15:18

    “Lada” kausā uzvar lietuvietis Čiutele

    Rallija “Kurzeme” šogad izveidotajā “Lada” kausa ieskaitē pārliecinošu uzvaru izcīnīja leģendārais lietuviešu braucējs Dovils Čiutele, kurš grants ātrumposmos demonstrēja lielisku sniegumu un tuvāko sekotāju apsteidza par 55,13 sekundēm.

Otrais ātrākais “Žiguļu” braucējs bija Ivo Ķilpis, kurš rallija trasē atgriezies pēc vairāku gadu pārtraukuma. Vienlaikus, “Lada Classic” ieskaitē Ķilpis bija ātrākais. 

“Lada” kausa “Open” ieskaitē 2.vietā ierindojās Andrejs Samotejs no Krievijas, bet vietu uz goda pjedestāla trešā pakāpiena izcīnīja viņa tautietis Klims Baikovs. “Lada” kausa “Classic” ieskaitē otrais palika igaunis Rainers Meus, bet goda pjedestālu noslēdza Jānis Vanags.

Tikmēr kravas automašīnu ieskaitē uzvaru izcīnīja Rainers Tuberiks, un līdz finišam veiksmīgi tika arī pārējie divi sportisti – Kristo Lādre un Runno Nītsalu, kuri ieguva attiecīgi otro un trešo vietu. 

Kopumā rallija dalībniekiem bija jāveic 14 ātrumposmi 123 kilometru garumā.

Uzziņa: 

Rallijs “Kurzeme” ir šī gada pirmais grants rallijs Baltijas valstīs, jaunā Starptautiskās Automobiļu Federācijas (FIA) Baltijas rallija kausa pirmais posms, kā arī Latvijas rallija čempionāta 2. posms un Latvijas rallijsprinta čempionāta 3. posms.  

Ātruma festivālu - ralliju “Kurzeme 2016” atbalsta “LDz Cargo”, Liepājas pilsēta, Liepājas osta, “Vega 1”, “Lauma Fabrics”, “If Apdrošināšana”, “Canon IB Serviss”, “LDC Datortehnika”, “Ramirent”, “Cēsu Alus”, “UPB Energy”, transportu nodrošina “Sixt”, oficiālais auto – “Nissan” no “Skandi Motors”.